Praca w Hiszpanii: „Wysokie zarobki, Od zaraz”

Jeśli marzysz o pracy w Hiszpanii lub Portugalii, to ten artykuł jest dla Ciebie. Przedstawimy Ci dziedziny, w których najczęściej przyjmowani są Polacy, średnie zarobki w porównaniu z Anglią i Szwajcarią, oraz koszty życia w tych dwóch krajach. Dowiesz się także, jak łatwo i tanio przeprowadzić się z ClassicBus, firmą oferującą transport z Polski do Hiszpanii i Portugalii, oraz paczki do Portugalii i Hiszpanii. A jeśli szukasz transportu do Szwajcarii lub Niemiec, to polecamy Ci comfortbus.eu, który oferuje transport, przeprowadzki i przesyłki do tych krajów z Polski.

Hiszpania i Portugalia to popularne kierunki emigracji zarobkowej dla Polaków. Nie tylko ze względu na piękną pogodę i kulturę, ale także na możliwości rozwoju zawodowego i lepsze warunki życia. W tych krajach znajdziesz wiele ofert pracy dla osób z różnymi kwalifikacjami i doświadczeniem. Największym zapotrzebowaniem cieszą się pracownicy sektora budowlanego, gastronomicznego, hotelarskiego, opiekuńczego, medycznego, informatycznego i logistycznego. Możesz także spróbować swoich sił jako nauczyciel języka polskiego lub angielskiego.

Średnie zarobki w Hiszpanii i Portugalii są niższe niż w Anglii i Szwajcarii, ale za to koszty życia są znacznie niższe. Według danych Eurostatu z 2020 roku, średnia pensja brutto w Hiszpanii wynosiła 2 077 euro, a w Portugalii 1 247 euro. W Anglii średnia pensja brutto wynosiła 3 189 euro, a w Szwajcarii aż 6 538 euro. Jednak koszt utrzymania w Hiszpanii i Portugalii jest o około 40% niższy niż w Anglii i o około 60% niższy niż w Szwajcarii. Na przykład średnia cena wynajmu mieszkania w Hiszpanii to 750 euro, a w Portugalii 650 euro. W Anglii trzeba zapłacić za to około 1 200 euro, a w Szwajcarii nawet 2 000 euro.

Jeśli zdecydujesz się na pracę w Hiszpanii lub Portugalii, to nie musisz martwić się o transport swoich rzeczy. Możesz skorzystać z usług ClassicBus, który oferuje busy z Polski do Hiszpanii i Portugalii oraz busy z Hiszpanii i Portugalii do Polski. ClassicBus to firma z wieloletnim doświadczeniem i profesjonalną obsługą. Zapewnia bezpieczny i szybki transport Twoich mebli, sprzętu AGD, ubrań, rowerów, instrumentów muzycznych i innych przedmiotów. Możesz także wysyłać paczki do Portugalii i Hiszpanii oraz odbierać paczki z tych krajów. ClassicBus oferuje także przewóz zwierząt Polska Portugalia i transport zwierząt Polska Hiszpania. Jeśli chcesz zabrać ze sobą swojego pupila, to możesz być pewien, że będzie on podróżował w komfortowych warunkach.

A jeśli planujesz pracę w Szwajcarii lub Niemczech, to polecamy Ci comfortbus.eu, który oferuje transport z Polski do Szwajcarii i Niemiec oraz transport z Szwajcarii i Niemiec do Polski. Comfortbus.eu to firma specjalizująca się w przeprowadzkach międzynarodowych oraz przesyłkach kurierskich. Możesz liczyć na szybką realizację zamówienia, atrakcyjne ceny i wysoką jakość usług. Comfortbus.eu oferuje także kurier Polska Hiszpania, kurier Polska Portugalia, paczki Hiszpania Polska, paczki Portugalia Polska, przeprowadzka z Polski do Hiszpanii, przeprowadzka z Hiszpanii do Polski, przeprowadzki Hiszpania Polska, przeprowadzka Polska Portugalia i wiele innych.

Nie zwlekaj i skontaktuj się z ClassicBus lub comfortbus.eu już dziś. Zarezerwuj swój transport do Hiszpanii, Portugalii, Szwajcarii lub Niemiec i ciesz się nowym życiem.

Scroll to Top